З Днем Незалежності України! 

24.08.2023

Борис Нємцов любив Україну та був її другом. Він активно підтримував обидва Майдани і готував доповідь, яка звинувачує президента Росії в участі у збройному конфлікті в Україні ще 2014 року.
У лютому 2015 року його застрелили шістьма пострілами у спину біля стін Кремля. Розслідування про російську військову присутність на Донбасі «Путін. Війна» було опубліковано після його смерті. Борис Нємцов повторював, що «свобода коштує дорого», і його життя стало яскравим прикладом цієї ціни.
З глибокою повагою Фонд Бориса Нємцова вітає Україну з Днем Незалежності сьогодні. Ми закликаємо кожного зробити максимальні зусилля в припиненні злочинної війни, ініційованої путінським режимом, і настання миру якнайшвидше.


Борис Немцов любил Украину и был ее другом. Он активно поддерживал оба Майдана и готовил доклад, обвиняющий президента России в участии в вооруженном конфликте на Украине еще в 2014 году.
В феврале 2015 года его застрелили шестью выстрелами в спину у стен Кремля. Расследование о российском военном присутствии в Донбассе «Путин. Война» было опубликовано его соратниками позже. Борис Немцов повторял, что «свобода стоит дорого», и его жизнь стала ярким примером этой цены.
С глубоким уважением, Фонд Бориса Немцова поздравляет Украину с Днем Независимости сегодня. Мы призываем каждого внести максимальные усилия в прекращение преступной войны, инициированной путинским режимом, и наступление мира как можно скорее.